شرایط و ضوابط فعالیت در سامانه / سوالات متداول

در صورت وجود ابهام می‌توانید به پشتیبانی سامانه تماس بگیرید.

01. فروش، خرید و بازپرداخت

مجوز فعالیت فروش مورد نیاز است؟

فعالیت این سامانه مطابق با قوانین کشور می‌باشد. به این معنی که خرید و فروش تابع قوانین مجوز، مالیات و … جاری کشور می‌باشد. لذا تامین کنندگان می‌بایست مجوز مربوطه را ارائه نمایند.

شرایط بازپرداخت به چه صورت می باشد؟

مقررات کلی سامانه بر اساس ضمانت بازگشت 7 روزه می‌باشد. لذا ضروری است شرایط غیر از این به صورت واضح به خریدار تفهیم شود.

چگونه کوپن خود را صادر/دریافت کنم؟

کوپن تخفیف در منوی مدیریت فروشگاه، توسط مدیر آن فروشگاه قابل صدور است. خریدار با داشتن آن می‌تواند از تخفیف هنگام استفاده کند.

روشهای حمل و نقل چگونه پیکربندی شوند؟

ضروری است روش حمل کالا به نحوی توسط فروشنده تنظیم شود که مناسب کالای مورد نظر باشد. روش/روش‌های تنظیمی در صفحه پرداخت و سبد خرید توسط خریدار انتخاب می‌گردد.

02. آموزش

راهنمای راه‌اندازی فروشگاه

تلاش ما بر این است که راه اندازی فروشگاه تا حد ممکن ساده و کوتاه صورت گیرد. راهنمای مورد نظر را از اینجا دانلود کنید. همکاران ما در بخش پشتیبانی آماده همکاری می باشند.

فعال‌سازی ایمیل کاربری

به منظور دریافت اعلان ها از طریق پیام کوتاه و ایمیل نیاز به فعالسازی آن وجود دارد. راهنمای فعالسازی ایمیل را از اینجا دریافت کنید. ارتباط با پیام کوتاه در مراحل مختلف بصورت خودکار انجام می‌شود.

انتشار محصول

در تمام مراحل فعالیت در سامانه، همکاران ما در بخش پشتبانی آماده همکاری می‌باشند. راهنمای انتشار محصول از اینجا در دسترس است.

چه روشهای حمل و نقلی موجود می باشد؟

با توجه به انتخاب فروشنده و خریدار، روش حمل و نقل مناسب در صفحه پرداخت نمایش داده می‌شود. این گزینه شامل انواع روش‌های پستی اعم از سفارشی و پیشتاز و … ، پرداخت هزینه ارسال در مقصد (مانند تیپاکس)، پیک موتوری و … می‌باشد.

روش‌های پرداخت

روش پرداخت انتخابی مناسب توسط فروشنده در صفحه پرداخت نمایش داده می‌شود. پرداخت از طریق درگاه مستقیم بانکی، چک، پرداخت در محل تحویل، کارت به کارت و حواله بانکی و … .

آیا حساب کاربری جهت ثبت سفارشی موردنیاز است؟

قبل از خرید خدمات و کالا از سایت، به منظور سهولت در خرید، داشتن حساب کاربری نیاز نیست. برای پیگیری بعدی، سامانه به صورت خودکار حساب کاربری را افتتاح و مشخصات آن را برای شما ارسال می‌کند.

03. اطلاعات امنیتی

مجوزها

مجوزهای سامانه به منظور بررسی کاربران در پایین صفحات جایگذاری شده است. مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و … در دسترس است.

تاییدیه امنیت اینترنتی

زنجیره امنیتی یا SSL ، یکی از ملزومات فروشگاه‌های آنلاین می‌باشد. این نماد بایستی به صورت علامت قفل در کنار آدرس سایت در کادر بالای مرورگر مشخص باشد.

درگاه بانکی مستقیم

پرداخت توسط درگاه بانکی مستقیم باعث افزایش اعتماد به تراکش پرداختی و همچنین پیگیری بهتر خواهد شد.

ورود و ثبت نام ایمن

تدابیر مناسب برای جلوگیری از ورود ربات به سایت ضروری است. در اینجا از روش مناسب بهره گرفته شده است.