سامانه فروشگاه‌های
تجارت مجازی

اینجا بستری امن برای خرید، فروش و معرفی محصولات ویژه است.

برای دریافت اپلیکیشن از پیوند‌های زیر استفاده کنید:

اهداف

کاری که ما انجام می دهیم؟

هدف اصلی راه اندازی این سامانه ایجاد ارتباط مستقیم، امن و آسان بین فروشگاه و مصرف کننده است. ضوابط سامانه تا حد ممکن ضامن امنیت خرید و فروش است. مجوزهای مورد نیاز نیز در پایین برگه‌ها نمایش داده می‌شود. اطلاعات مفید نیز در قالب اخبار و مقالات ارائه می‌گردد.

تاریخچه فعالیت ما

فاز اول سامانه در سال 1390 راه‌اندازی و مجوزهای لازم اخذ گردید. در ادامه و با توجه به تغییرات چشمگیر قوانین حاکم بر تجارت الکترونیک در کشور، امکاناتی چون ساخت فروشگاه‌های مستقل اضافه و معرفی املاک و خودرو از سامانه حذف شد. استفاده از امکانات سامانه غالبا رایگان باقی می‌ماند.

نحوه همکاری

همکاری با ما با تعاریف مشترک، مشتری، نویسنده، فروشنده، مدیر فروشگاه، سرمایه‌گذار و … امکان‌پذیر است. تیم مدیریت و پشتیبانی سامانه آماده بررسی درخواست همکاری می‌باشد. برگه ضوابط و سوالات متداول و تماس با ما امکان برقراری ارتباط را تشریح می‌کند.

خدمات

چگونه محصولات و مطالب را جستجو کنم؟

جستجوی محصولات و دسته بندی‌ها از کادر بالای همه برگه‌ها امکان‌پذیر است. اخبار، مطالب و مقالات را می‌توان از کادر جستجوی تعبیه شده در سمت راست صفحات وبلاگ جستجو کرد.

چگونه اعتبار سایت را بررسی کنم؟

سعی بر آن است که گواهینامه‌های سامانه به صورت شفاف و در محل مناسب نمایش داده شود. به عنوان مثال، پایین همه‌ی برگه‌ها نماد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته که با کلیک روی آن می‌توان صحت آن را بررسی کرد.

آیا استفاده از خدمات سایت رایگان است؟

غالب امکانات سامانه رایگان است. صاحبان کسب و کار و فروشگاه‌ها نیز می‌توانند به منظور استفاده رایگان از خدمات سامانه در بازه‌های زمانی طرح تشویق عضو شده و مطابق با پیمان عقد شده فعالیت کنند.

روش‌های ارتباط و پشتیبانی چیست؟

برگه تماس با ما راه‌های ارتباط را معرفی می‌کند. همکاران ما مشتاق و آماده ارائه راهنمایی هستند.

چه کاری می توانیم برای شما انجام دهیم؟

پشتیبانی 24 ساعته

سعی بر آن است که درخواست، پشتیبانی و رهگیری سفارشات به‌صورت خودکار انجام شود. مرکز تلفن سامانه نیز آماده پشتیبانی می‌باشد.

بهترین کیفیت

محصولات و خدمات ارائه شده می‌بایست مطابق با قوانین جاری کشور و دارای کیفیت مطلوب باشند. خریدار می‌تواند پس از بررسی دقیق محصول و ارتباط با فروشنده نسبت به خرید اقدام نماید و گارانتی را دریافت کند.

ارسال مطمئن

روش‌های ارسال کالا از طریق مراجع ذیصلاح مانند پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس، پیک موتوری مورد تایید سامانه و … انجام می‌شود و پس ار انتخاب توسط فروشگاه در دسترس مشتری قرار می‌گیرد.

خدمات مشتری

خدمات کاربری مشتری، رهگیری سفارش، دانلودها و سوابق خرید در حساب کاربری باقی می‌ماند.

همکاری در فروش

برای بررسی و آشنایی بیشتر در مورد روش‌های همکاری با سامانه به برگه ضوابط و شرایط و سوالات متداول مراجعه و یا با ما تماس بگیرید.