مقاله زیورآلات

دست سازها و زیورآلات

- 0 Comment. in وبلاگ

استفاده از زیورآلات در مدل های مختلفی، چون زیورآلات دخترانه، زیورآلات دخترانه فانتزی، زیورآلات طلا، زیورآلات نقره، زیورآلات چوبی، زیورآلات استیل و …همیشه جذابیت خودشو داشته و دارد و خواهد داشت. امروز می بینیم آقایون هم از زیورآلات مردانه استفاده می کنند و در جهت تکمیل شیک بودن خود از این پوشش تزیینی استقبال کرده اند.

زیورآلات برای اکثر خانم ها، یک وسیله ی ضروریست که هم برای زیباتر شدن به کار می رود و هم اعتماد به نفس آنها را بالا می برد.

درباره ی استفاده از زیورآلات قوانین خاصی وجود ندارد اما راه کارهایی هست که با بهره گیری از آنها می توانید بهترین استفاده را از زیور آلات داشته باشید.

نکات مهم:

نکته ی مهمی که در استفاده از زیور آلات وجود دارد این است که هر گز نباید از چند زیور باهم استفاده کرد، مثلا استفاده از دو یا سه گردنبند ممنوع است، و این موضوع را می رساند که شما هر چه داشته اید در بر کرده اید و می خواهید زیور آلاتتان را به دیگران نشان دهید.

و یا اگر در یکی از دستانتان ست انگشتر و دستبند وجود دارد، دیگر النگو نیندازید و انگشتر دیگری دست نکنید.

به لباستان هم توجه کنید، برخی لباس ها رویشان کار انجام شده و زرق و برق دارند، در این مواقع باید از زیور آلات ساده تر استفاده کنید و یا اگر لباستان در قسمت یقه بسته است و روی آن کار شده، دیگر اصلا گردنبند نیندازید. توجه کنید که زیورآلات پرکار با لباس ساده بهتر همراه می شود.

زیورآلات مردانه

اسم جواهرات یا زیورآلات که می‌آید بیشتر مردم به زنان و انواع گوشواره، گردنبند و دستبندهای براق و طلایی فکر می‌کنند.

اما مردها هم زیورآلات گران بهایی دارند که شامل ساعت مچی، دکمه سردست، دستبند یا گردنبند می‌شوند.

جواهرات مردانه به وضوح گویای شخصیت فردی است که آنها را پوشیده است.

Leave a Comment

Your email address will not be published.